NEDEN PLASKAR

Müşterilerinin Güçlü Çözüm Ortağı
Uzman kadro, ileri teknoloji ve gelişmiş altyapı

Karşılıklı güvene dayanan sürdürülebilir işbirlikleri kurmaya çalışıyoruz. Günün değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bilgi, teknoloji ve altyapımızı sürekli geliştiriyoruz. Projelerin ön tasarımından üretim ve satış sonrası süreçlerin tamamında ürün ve hizmetimizin her zaman arkasındayız. Teknik kapasitesi yüksek ve  iletişim becerisi güçlü bir ekip olmayı önemsiyoruz. Tüm kaynaklarımızla müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaya, hizmetimizle çalışmalarına değer katmaya ve yeni projelerde güvenle birlikte yer almaya devam edeceğiz.

Üstün Üretim Becerisi
Over Mold ve 2 K Parça üretiminde uzmanlık

Çeşitli kapasitelerde, yüksek teknolojili enjeksiyon makineleri ve robotlu üretim sistemleri ile güçlü bir makine parkuruna sahibiz. Döner tablalı, yan üniteli, yatay ve dikey olmak üzere farklı özelliklere sahip makinelerimizle görsel, estetik, teknik parçalar ve montajlı ürünlerden oluşan geniş bir yelpazede üretim yapıyoruz. Teknik altyapı ve uzmanlık gerektiren over mold ve 2 k projelerinin kalıplarını ve parçalarını üretiyoruz. Otomasyon, anlık veri toplama sistemleri, enerji izleme modülü gibi özel yazılımlar ile verimliliğimizi sürekli takip ediyor ve iyileştiriyoruz.

Etkin Tedarik Zinciri Yönetimi
Doğru ürün, doğru zamanda, doğru yerde

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve üretim planlarımız doğrultusunda, hammadde, yan ürün, yarı mamul ve ambalajların teminini etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirerek üretimimizin devamlılığını güvence altına alıyoruz. Siparişlerinin alınması, siteme girilmesi, malzeme ihtiyaç planlaması, tedariklerin yapılması, emniyet stoklarının yönetimi ve tam zamanında sevkiyatın kusursuz gerçekleşmesi için tüm süreçleri gelişmiş ERP sistemi ile anlık olarak takip ediyor ve yönetiyoruz. 

Tasarımından Üretime Kusursuz Sonuçlar
Enjeksiyon tecrübemizi kalıp tasarım girdisinin kaynağı haline getirdik

Doğru kalıp sorunsuz üretim demektir. Üretim sürecinde yaşanan kalıp sorunları ve çözümleri sırasında edinilen tecrübeyi kalıp tasarım sürecine doğru aktarıyoruz. Güçlü enjeksiyon makine parkuru ve gelişmiş kalite laboratuvarımız, kalıp tasarım, üretim, deneme ve devreye alma süreçlerinde müşterilerimize kusursuz ürünler sunmamıza büyük katkı sağlıyor. Aynı çatı altındaki kalıp üretim uzmanlığımız, plastik enjeksiyon parça üretiminde yaşanabilecek kalıp sorunlarına hızlı ve etkin çözümün ve kesintisiz üretimin güvencesidir.

Entegre Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemi
Veriye dayalı anlık takip sistemi ile tüm süreçlerimiz kontrol altında

Verilere dayalı, etkin ve verimli çalışmak için “Dijital Dönüşüm” sürecimizi tamamladık. Planlama, kaynak yönetimi, tedarik, üretim, kalite, sevkiyat gibi süreçlerimizin tümünü içeren bütünleşik veri yönetim sistemimiz ile yalın, esnek, hızlı ve güvenli hizmet sunuyoruz. Her bir parçanın üretim verilerini anlık olarak izlediğimiz sistemimiz ile üretim kayıplarımızı en aza indirdik. Sapmaları anında tespit etmenin getirdiği hızlı müdahale imkanı ile enerji, hammadde, işçilik kayıplarını engelliyor ve kesintisiz üretimimizi güvence altına alıyoruz.

tr_TR